HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1993 yılında kurulan ve başlangıçta inşaat ve taahhüt alanında faaliyet gösteren firmamız, teknolojinin getirdiği en son yenilikleri ve işgücü potansiyelini doğru kullanarak mali yapısını güçlendirmiş, alanında sunmuş olduğu başarılı hizmetlerle birlikte giderek artan istikrarlı bir büyüme yakalamıştır.

Makro Yol Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak, bugün geldiğimiz noktada, üretim tesislerimiz, geniş makine parkımız ve kendini sürekli yenileyen insan gücümüzle, başta İstanbul olmak üzere, Anadolu’nun dört bir yanında halen devam eden yol, köprü, tünel, sosyal tesis, çevre düzenleme gibi altyapı ve üstyapı projelerini hayata geçirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz.

Dünya standartlarında üretim ve uygulama yapan Makro Yol Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. 160 Bin metrekare alana sahip, Toplamda günlük yaklaşık 25 Bin ton kapasiteli Dört asfalt Plent ve ortalama 14 Bin ton kapasiteli 3 agrega üretim tesisine ve yaklaşık 300’e yakın makine ve araç parkına sahiptir.

Profesyonel yönetici kadromuz ve uzman ekibimizle, verdiğimiz hizmetlerde kalite ve çevreye duyarlılıktan ödün vermeden çalışıyor, projelerimizi daima, söz verdiğimiz gibi tam zamanında ve eksiksiz teslim etmenin özgüveniyle, kendimize yeni hedefler belirliyoruz. Sürekli gelişme ve yeniliklere ayak uydurma misyonuyla geleceğe emin adımlarla yürüyen Makro Yol Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş., güçlü ekibiyle doğru ve net çözümler üretmeye devam ediyor.