BAYBURT HAZIR BETON TESİSLERİ

BAYBURT HAZIR BETON TESİSLERİ

Bayburt Hazır Beton Tesisleri

MAKRO YOL YAPI A.Ş. Hazır Beton Tesisleri, kendi bünyesinde işletmekte olduğu Bayburt Aydıntepe de Faaliyette BUlunmaktadır. Mevcut santralinyanı sıra, zor ve uzmanlık gerektiren inşaat projelerine kuracağı tesisler ve franchising modeli ile MAKRO YOL YAPI A.Ş. logosu altında faaliyet Göstermektedir.
Hazır Beton Ar&Ge çalışmaları, Türkiye Akreditasyon kurumu tarafından TS EN ISO/IEC 17025 standardına göre akredite edilmiş İstanbul, Ankara ve Gaziantep olmak üzere, toplam üç laboratuvarda sürdürülmektedir. Özellikle ürün geliştirme alanında Grup çimento fabrikaları ile işbirliği yapılmış olup, grubun çimento fabrikalarının müşteri odaklı politikalarına uygun olarak dökme çimento müşterilerine verilen teknik destek, 2018 yılında da artarak devam etmiştir.
Çevresel duyarlık ile ürün ve hizmet kalitesine verilen önemin doğal bir neticesi olarak müşteri memnuniyetinin de yüksek olduğu; alanına hakim, dinamik ve yetkin 96 kişilik kadrolu ve yüklenici çalışanının özverili emekleri ile hayat bulmaktadır.