BAŞAKŞEHİR ASFALT PLENT TESİSİ BAŞAKŞEHİR ASFALT PLENT TESİSİ BAŞAKŞEHİR ASFALT PLENT TESİSİ BAŞAKŞEHİR ASFALT PLENT TESİSİ BAŞAKŞEHİR ASFALT PLENT TESİSİ BAŞAKŞEHİR ASFALT PLENT TESİSİ BAŞAKŞEHİR ASFALT PLENT TESİSİ BAŞAKŞEHİR ASFALT PLENT TESİSİ BAŞAKŞEHİR ASFALT PLENT TESİSİ BAŞAKŞEHİR ASFALT PLENT TESİSİ BAŞAKŞEHİR ASFALT PLENT TESİSİ BAŞAKŞEHİR ASFALT PLENT TESİSİ BAŞAKŞEHİR ASFALT PLENT TESİSİ

BAŞAKŞEHİR ASFALT PLENT TESİSİ

MAKRO YOL YAPI A.Ş. Bünyesinde Bulunan ve İSTANBUL – Başakşehirde Faaliyet Gösteren 50.000 metrekare alana kurulu biri 95 ton / h diğeri 320 ton / h Günlük üretim kapasiteli 2 asfalt plent tesisi ile Sıcak Asfalt üretimi yapmaktadır. Tesisimizin yıllık üretim kapasitesi 1,25 milyon tona ulaşmaktadır.

Asfalt Üretim Labaroatuvarı

Asfalt Üretim Laboratuvarımız bünyesinde araştırma geliştirme faaliyetleri sürdürülmekmekte olup, bu kapsamda sessiz asfalt, modifiye asfalt, taş mastik asfalt, bitümlü yapıştırıcı çeşitleri üzerine çalışmalar Modern Ekipmanlar ve Yetişmiş Personelimiz tarafından halen devam etmektedir. Söz konusu çalışmalar Çeşitli Üniversiteler ile birlikte yürütülmektedir. Laboratuvarımızda agrega, bitüm, emülsiyon ve bitümlü sıcak karışımlarla ilgili her türlü deney ve mix dizaynlar Karayolları Genel Müdürlüğü’nce hazırlanan Karayolları Teknik Şartnamesi’ne uygun olarak yapılmakta olup, tesislerimizde üretilen malzemeler yılda dört kez TCK tarafından testlere tabi tutulmaktadır.